Sodyba „Baluošo krantas“

„Atostogos medikams“ pasiūlymas
Nr. 1
Visą spalį kviečiame medikus į nuošalią keturių gandrų sodybą nacionalinio parko viduryje. Organizuojame plaukimus baidarėmis, žygius gražiausiomis parko vietomis. Susisiekite!
Nr. 2
Rugsėjo 19-20 d. savaitgaliui visos sodybos nuoma (iki 30 svečių) Jums kainuos tik 600 Eur!!! Pobūvių salė su audio ir video įranga, profesionali virtuvė maisto gaminimui, dengta šašlykinė su iešmais, krosnele kazanui, stalų serviravimas ir dar daugiau! Kviečiame medikus susiburti ir nuostabiai pailsėti Aukštaitijos Nacionalinio parko gamtoje!!!

Apie sodybą
Vienoje gražiausių Lietuvos vietų, Aukštaitijos Nacionalinio Parko centre, Baluošo kraštovaizdžio draustinyje įsikūrusi sodyba „Baluošo krantas“. Galime Jums pasiūlyti net 10 numerių su visais patogumais, kuriuose gali nakvoti 34 asmenys ir dar 4 pirties antrame aukšte. Turime 43 asmenis talpinančią pobūvių salę.Siūlome labai skanų maitinimą, turime didelię patirtį vestuvių ir jubiliejų organizavime ir salės puošyboje. Sodyboje „Baluošo krantas“ galite pasimėgauti puikia pirtimi (Bernardinų nuomone – geriausia Lietuvoje), baidarių ir kanojų nuoma, žaisti tinklinį. Apsigyvenusius sodyboje svečius nuvežame į vietą, iš kurios prasideda plaukimas Bukos upe, tekančia per visą Aukštaitijos nacionalinį parką, atplaukiant prie sodybos pirties. Aukščiausios kokybės geriamas vanduo iš 45 m gylio gręžinio.
LKTA vertinimas
Kaina

Nuo 434.43 € Visa sodyba€ Visa sodyba

Apdovanojimai

Sodybos privalumai

Vaikų žaidimo aikštelė
Pavėsinė
Lietuviška pirtis

Specializacija

Pažintinis poilsis
Aktyvus laisvalaikis
Ramus poilsis
Šeimos šventės

Pramogos sodyboje

Tinklinio aikštelė
Baidarės

Šeimininkai kalba
LT
LT
RU
RU
EN
EN
Svečiai priimami

Visus metus

Sodyba įsikūrusi

10 m iki ežero Baluošas
10 m iki miško

Kita

Sodyba įkurta 2009 m.
Tapo LKTA nare: 2012 m.

×

Sodybos rezervacija

Ačiū už rezervaciją. Netrukus su Jumis susisieksime!

Partneriai