Sodyba „Ėvė“

Poilsis restauruotoje XIX amžiaus pabaigos etnografinėje sodyboje, Lietuviškoje Venecijoje, Minijos kaime. Unikali Nemuno deltos regioninio parko gamta, pamario krašto kultūrinis paveldas ir šiuolaikinis komfortas – atgaiva kūnui ir sielai, mėgstantiems žvejoti, stebėti paukščius, jaukiai ir ramiai pailsėti.
Sodyboje galima rengti konferencijas, draugų, giminių susitikimus, dalyvauti kultūrinėse-pažintinėse edukacijose, o Nemuno deltos regioninį parką pažinti plaukiant laivu.
Pas mus galėsite artimiau susipažinti su krašto istoriniu, kultūriniu paveldu, linksmai ir naudingai praleisti laisvalaikį dalyvaujant pažintinėse-kūrybinėse edukacijose „Žymės“. Edukacijos skirtos vaikeliams, tėveliams ir jų seneliams. Sodyboje išvysite jau pagamintus kūrinius, kurių atsiradimą įkvėpė autentiška sodybos aplinka. Edukatorius yra dailės mokytojas-ekspertas.
Dėl edukacijų kainos, konkrečių datų, trukmės prašome kreiptis tel. 861520066, 861650640 el.paštu eve.minge@gmail.com, arba rašyti žinutes https://www.facebook.com/sodybaeve/
Šiltuoju metų laiku sodyba „Ėvė“ siūlo šias pažintines-kūrybines edukacijas:

„Mažosios Lietuvos žymės“ – pažintis su Mažosios Lietuvos krašto kultūriniu, istoriniu paveldu. Atsižvelgiant į Jūsų amžių pasakojimas ar paskaita gali baigtis viktorina „Atspėk kas tai?“ arba protmūšiu „Aš ir Mažoji Lietuva“
„Žymės žemėje“ – dalyvausite molio lipdymo saviraiškos kūrybinėje edukacijoje naudojant keramikos technikas ir medžiagas.
„Gamtos žymės“ – kraštotyrinė pažintinė edukacija.

Maloniai laukiame Jūsų!

LKTA vertinimas
Kaina

80€ Visa sodyba

Apdovanojimai

×

Sodybos rezervacija

Ačiū už rezervaciją. Netrukus su Jumis susisieksime!

Partneriai