Sodyba „Tarp liepų“

„Atostogos medikams“ pasiūlymas

Medikus kviečiame į kaimo turizmo sodyba “Tarp liepų“, įsikūrusią šalia Šventosios Kraštovaizdžio draustinio, prie dviejų nuostabių Jaros ir Šventosios upių santakos ir miškų apsuptyje. Ši vieta ideali baidarių žygiams. Tai puiki vieta ir aktyviam, ir ramiam poilsiui nuostabioje gamtoje. Mes siūlome rinktis ramiam poilsiui dviese (arba 2 + 1) beveik 50 kv. m. namą prie antro sodybos tvenkinio arba rastų namą, kuriame 20 kv.m. svetainė, pirtis ir keturi kambariai su atskirais WC. Šalia pavėsinė su stacionariu griliumi, kubilas.

Pramogos: baidarių žygiai Jaros ir Šventosios upėmis. Kviečiame pakeliauti girios takais pėsčiomis arba dviračiais, pasikaitinti garinėje pirtyje, kubile. Sodybvietėje yra vaikų žaidimo, krepšinio, tinklinio aikštelės.

Naujiena – tarpininkaujame organizuojant pasijodinėjimą žirgais Niūronyse. Galite įsigyti vietinio kaimo naminio sūrio, medaus.

Į sodybą priimame be augintinių. Grupėms organizuojame maitinimą.

Susisiekite su mumis! Aptarsime visas galimybes pasinaudoti „Atostogos medikams“ programa!


Kaimo turizmo sodyba „Tarp liepų“ – tai senų laikų dvasios ir komforto derinys.
Pagrindiniame senų laikų dvasios pastate poilsiautojams skirti keturi numeriai su 5 jaukiais kambariais (2+2)+ 3 + 3 + (4 + 2) su patogumais ir 14 + (2) miegamų vietų, renginiams skirta židinio – pokylių salė iki 35 asmenų grupei, didelė terasa aplink salę su lauko riedulių židiniu, minibaru, antro aukšto hole TV, pulo stalas, bibliotekėlė, šachmatai ir kiti stalo žaidimai.
Ant pirmo, 0,5 ha ploto, tvenkinio kranto stovi medinis 9 žm.poilsiui skirtas pastatas. Čia 22 kv. m svetainė, minivirtuvėlė, WC, du dušai, garinė pirtis, o antrame aukšte tys dviviečiai ir vienas trivietis miegamieji kambariai (max. 2 + 1, 2 + 2, 2 + 1, 2 + 2 + 1) su atskirais WC. Iš pastato nuostabus vaizdas į vandens telkinius ir prasidedantį Šventosios kraštovaizdžio draustinį, šalia pastato kubilaspavėsinė su stacionariu griliumi. Pirmo tvenkinio viduryje sala su pavėsine.
Sodyboje yra sporto aikštelės: papludimio tinklinio ir krepšinio/teniso, vaikų žaidimo aikštelė, pasivaikščioti po mišką galima, neišeinant iš sodybai priklausančios teritorijos, įrengta mašinų stovėjimo aikštelė.
Dviračių nuoma – norintiems aplankyti lankytinas vietas aplylinkėse. Prie trečio tvenkinio – laukinių žvėrių aptvarai, o už 800 m Šventosios ir Jaros upių santaka – tai pamėgti baidarininkų maršrutai.
Baidarių nuoma – sodybos svečių žygiams upių maršrutais. Rekomenduojame pasirinkti Jaros ir Šventosios upėmis įvairius dienos, dviejų ar trijų dienų žygius pagal savo jėgas ir galimybes iki kraštovaizdžio draustinio ar nuo sodybos teritorijoje santakos, kur įrengta stovyklavietė, atostogaujantiems palapinėse, žemyn – Šventosios upės kraštovaizdžiu, praplaukiant nuostabias kilpas ir atodangas. Sodybos svečius maitina ir aptarnauja per pokylius mūsų rekomenduojama kavinė. Sodyboje atostogaujančioms grupėms taip pat organizuojamas maitinimas. Laukiame švarą, jaukumą ir šilumą vertinančių svečių visais metų laikais.
Pas mus puiki vieta įmonių renginiams, seminarams, mokymams ar konferencijoms.
LKTA vertinimas
Kaina

nuo 45€ iki 80 Visa sodyba

Apdovanojimai

Sodybos privalumai

Atskira patalpa seminarams
Vaikų žaidimo aikštelė
Vieta palapinėms
Laužavietė
Pavėsinė
Belaidis internetas
Maitinimo paslauga
Biliardas
Kubilas
Lietuviška pirtis
Stalo žaidimai

Specializacija

Aktyvus laisvalaikis
Ramus poilsis
Šeimos šventės
Verslo renginiai

Pramogos sodyboje

Dviračiai
Teniso kortai
Krepšinio aikštelė
Tinklinio aikštelė
Baidarės

Šeimininkai kalba
LT
LT
RU
RU
EN
EN
Svečiai priimami

Visus metus

Sodyba įsikūrusi

7 km iki ežero
800 m iki upės
50 m iki tvenkinio
150 m iki miško
15 km iki miesto
330 km iki jūros
1.5 km iki stoties ar stotelės
130 km iki oro uosto
2.5 km iki maisto prekių parduotuvės
7 km iki maitinimo įstaigos

Kita

Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Sodyba įkurta 2003 m.
Tapo LKTA nare: 2003 m.

×

Sodybos rezervacija

Ačiū už rezervaciją. Netrukus su Jumis susisieksime!

Partneriai