„Vaidos sodyba“

Pasiilgus tyro oro, atgaivos sielai, pavargus nuo miesto triukšmo, norinčius saugiai ir netrukdomai pailsėti, patirti puikių įspūdžių, kviečiame į ramybe dvelkiančią Vaidos kaimo turizmo sodybą, kuri įsikūrusi ant pasakiško grožio Suvingio ežero kranto, Dvarčėnų kaime.

Šis jaukus kampelis yra netoliese gražaus, Didžiulio ir Padugėlaičio ežerų iš trijų pusių apjuosto Daugų miestelio, kuris gali pasigirti savo istorija jau nuo XIII–XIVa., tai Daugų piliakalnis, Salos kalnas, Mergos akmuo, Vytauto laikų dvaras ir XIVa. bažnyčia. 4 km į rytus nuo sodybos, ant Didžiulio ežero kranto ant kalnelio stovi daili Bukaučiškių koplyčia, kuri yra Alytaus krašto lankytina istorinė vieta. 500 m nuo sodybos – kaimas Rimėnai. Iki artimiausios parduotuvės 500 m.

Vaidos sodyba – atoki, atskirta nuo aplinkinių akių, medinių namelių užuoveja, kurios apsuptyje tyvuliuoja švarus oras ir vanduo, akį glosto žalios pievos ir rausvas saulėlydžio peizažas Suvingio ežero horizonte, o paukštelių čiulbesys pažadina pavargusią sielą….

Karšta pirtelė ant ežero kranto ir gaivus ežero vanduo sugražina jėgas kūnui. Čia niekas netrukdo išsikepti kepsnį, pažaisti tinklinį ar futbolą, ramų vakarą ar ankstų rytą pasiirstyti valtele ir pažvejoti arba pasilinksminti prie spragsinčio laužo.

Ant ežero kranto stovinčiuose nameliuose gali ilsėtis šeimos su vaikais bet kuriuo metų laiku. Viename namelyje yra 6 miegamos vietos, t.y. du miegamieji kambariai, virtuvė su visais namų apyvokos reikmenimis, dušai, WC, TV. Virtuvė sujungta su svetaine, kur yra židinys ir išskleidžiamas kampas. Kambarėliai jaukūs ir patogūs leisti laiką didelei šeimai su vaikučiais.

Su džiaugsmu jūsų lauksime atvykstant į Vaidos sodybą, čia atrasite ramybę ir žiemą, ir vasarą, o kada nors pabuvę čia pajusite, kad vėl norėsis sugrįžti ir vėl viską iš naujo pajusti… Iki malonaus pasimatymo!

SODYBA SKIRTA RAMIAM POILSIUI

LKTA vertinimas
Kaina

Visa sodyba

Apdovanojimai

Sodybos privalumai
Lieptas į vandens telkinį
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Lietuviška pirtis
Specializacija
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Gamtą tausojanti sodyba
Pramogos sodyboje
Tinklinio aikštelė
Valtis
Svečiai priimami

Visus metus

Sodyba įsikūrusi

10 m iki ežero

4 km iki miško

20 km iki miesto

120 km iki oro uosto

1 km iki maisto prekių parduotuvės

1 km iki maitinimo įstaigos

Kita

Šeimininkai gyvena toje pačioje sodyboje
Sodyba įkurta 2014 m.
Tapo LKTA nare: 2014 m.

×

Sodybos rezervacija

Ačiū už rezervaciją. Netrukus su Jumis susisieksime!

Partneriai