Ilzenbergo ūkis

ILZENBERGO ŪKIS – Natūralus maistas!

Atviras savo valgytojams, veikiantis išvien su gamta. Vienintelis Baltijos šalyse pilnai atkurtas, ūkininkaujantis ir tęsiantis natūralios žemdirbystės tradicijas: augalai tręšiami natūraliomis organinėmis trąšomis, galvijai ir paukščiai šeriami pašaru užaugintu ir pagamintu ūkyje, laukai apsodinami taikant sėjomainą ir taip natūraliai išauginamas geras derlius.

Ūkio vystoma pienininkystė, augalininkystė, sodininkystė yra įvertinta tarptautiniu ekologinio ūkio (EKO) sertifikatu. 2019m. įveistas 0,8 ha vynuogynas, – pirmasis sklypas iš būsimo 4 ha vynuogyno. Tai išskirtinė vieta Lietuvoje, kur viename ūkyje galima pamatyti ir besiganančias karves, ir lesinėjančias vištas, ir svyrančias javų varpas.

Dvaro ūkis atviras lankymui visus metus. Valgytojai gali dalyvauti pažintinėse ekskursijose po ūkį ir produktų degustacijose. Čia Lietuvoje plačiausias viename ūkyje ekologiškai išaugintų ir rankomis pagamintų produktų pasirinkimas. Jie natūralūs, sveikatai naudingi ir švelnaus, natūralaus skonio.

Partneriai